| Spoonch a întrebat:

Hello TPU am laptop dar camera nu imi lucreaza desi odata, cindva=D functiona. mi-am luat camera pentru pc si am conectat-o la laptop tot nu functineaza. mentionez ca intre timp mi-am schimbat si windowsul, daca trebuie de instalat drivere dati-mi va rog o adresa. ceva si daca nu am formulat corect intrebare scuzati-ma dar nu cunosc nimic din domeniul informaticeirolling on the floorFUNDA pentru raspunsul care ma poate ajutabroken heartplease

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Hello Spoonch! Cum ai vrea sa functioneze o camera sau orice alt periferic fara drivere? Driverele le iei de la producator, adica ala de ti-a facut camera. Asa ca pune mana si cauta ca de aia ai net si goagal. Nu ai binevoit nici macar modelul camerei sa-l spui, da vrei sa te ajutam. Oare cum am putea?!