| MihaiAsasin a întrebat:

Help azi mi-am cumparat fifa 13 l-am pus pe origin si cand il instalez imi da o eroare:The Net framework redistributable package was not installed successfully.Setup cannot countinue (1603)

4 răspunsuri:
| WR104 a răspuns:

Ai nevoie de NET Framework, evident.
intreaba si aici pe chatul de fifangii:
http://rlsp11.blogspot.com
succes!

| MihaiAsasin explică (pentru WR104):

Am netframework 4 dar am facut ceva si acu merge am jucat si meciuri online numa la ultimate team nu imi gaseste oponent ca sunt putini in divizia 5

| WR104 a răspuns (pentru MihaiAsasin):

Poate trebuie o versiune mai noua de NET Framework, vezi daca exista pe net la Microsoft parca daca nu poti incerca sa actualizezi driverul placii video.
Bafta!

| MihaiAsasin explică (pentru WR104):

Am rezolvat-o cu netframework joc de pe versiunea cracked si cu jocu in origin am jucat season pro clubs si ultimate team da la ultimate team nu imi gaseste oponent is in divizia 5