| andreyutzadeea a întrebat:

Helpp cine ma ajuta si pe mine pls nu stiu ce are pc sunt conectata la wiffi netu imi merge fb bine merg toate doar cand vreau sa ma uit la filme online imi zice acolo unde trebuie sa se incarce filmul ca nu s-a putut conecta la servarul web

Răspuns Câştigător
| Axys a răspuns:

Sal netul n-are importanta e de la windows instaleaza o alta wersiune de windows

| andreyutzadeea explică (pentru Axys):

Pai eu am wind original e windows 7

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai probabil este de la website si nu de la tine. Fisierul pe care il cauti, adica video-ul acela nu mai este pe serverul web respectiv. De aceea tu nu il poti viziona.

Incearca sa cauti alt site de pe care sa te uiti la filme.

O zi buna!

| elvisel a răspuns:

Ai incercat si pe alt site? sau in general iti da "cant connect to web server" la fiecare film pe care vrei sa il vizionezi nu conteaza de hoster?

| andreyutzadeea explică (pentru elvisel):

Am incercat cu toate la toate e la fel

| elvisel a răspuns (pentru andreyutzadeea):

Du-te la start/control panel/ad or remove programs si vezi daca ai adebe flash player plugin/activex si shockwave player instalat, daca spui ca ai instalat windowsul recent probabil iti lipsesc aceste programe, daca nu stii cum sa instalezi flash player sau de unde sa il downloadezi, descarca google chrome (e un browser de la google care vinde prestabilit deja cu flash player activex)succes

| andreyutzadeea explică (pentru elvisel):

Pai am google chrome si mozila si opera pe nici unu nu merge

| andreyutzadeea explică (pentru elvisel):

Hey mai esti

| Camper32 a răspuns:

laughing ai instalat Adobe flash player 1.1 adica XI?

| andreyutzadeea explică:

Am resinstalat wind netu merge fb bine si cand intru pe site-urile de filme merge doar acolo unde se incarca filmul imi da eroare pe toate

| Tyana29 a răspuns:

Incearca alta programa pentru a privi film!