| Nazare_Mihaela_1973 a întrebat:

Am descarcat un wallpaper de pe internet,direct pe mobil si cred ca am luat un virus deoarece atunci cand accesez Galerie,Imagini, telefonul se inchide brusc si se deschide daca apas o tasta oarecare.Am un Nokia 5000.Mentionez ca am mai descarcat 2 imagini dar dupa ce am luat pe a treia, telefonul a inceput sa faca figuri.Va rog mult, ma poate ajuta cineva? Sa fie alta problema?

4 răspunsuri:
| 0x11111051 a răspuns:

Tuflesteal de vreo 3 ori de perete, si apoi o sa mearga. Problema tipica la orice Nokia.

| Anonim0100 a răspuns:

Buna Nazare Mihaela.

Sterge aceea imagine si nu mai lua de pe acel site.

Multa bafta!

| alexandra19961996 a răspuns:

Eu am un antivirus f bun pentru tel se numeste AntiVirus AVG si ma anunta de fiecate data cand descarc ceva daca are virusi sau nu...nu stiu daca merge si pentru telefonul tau dar macar poti incerca dar pana atunci sterge pozele acelea si nu mai desvatca de pe acel site

| Nazare_Mihaela_1973 explică:

Salut tuturor si va multumesc mult pentru raspunsuri.Am resetat telefonul si s-a rezolvat problema.Nu puteam accesa deloc wallpaperul respectiv ca se inchidea imediat telefonul.Neavand sistem de operare nu ar fi trebuit sa faca figuri dar asta a fost! O zi frumoasa tuturor!