| OmulSubtare a întrebat:

Hey! Am nevoie de ajutor.Am boxele conectate la pc, dar nu se aude.Am miscat la mufa, am pus placa audio, am schimbat boxele.Dar nimic nu merge.Am intrat si la Accessories si am dat la Entertaiment, dar imi da,, There are no active mixer devices available.To install mixer devixes, go to Control Panel, click Printers and Other Hardware, and then click Add Hardware"

Răspuns Câştigător
| BigCode a răspuns:

Se pare ca PC+ul tău nu iți recunoaște placa de sunet. Cred că poți rezolva problema re-instalând driverele pentru placa de sunet (acel CD care l-ai primit când ai cumpărat-o).