| EcstasyDubstep a întrebat:

Hey,am nevoie de un link cu driver-ul pentru sunet de la Windows XP profesional va rog puppy dog eyes am CD-ul cu driverele dar..sunt asa de multe.....am instalat mai multe pentru sunet dar tot nu merge va rog dati-mi un link de unde il pot lua pentru ca am nevoie de sunet la pc, vreau sa ascult muzica va rooog puppy dog eyes dau funda happy

Răspuns Câştigător
| aBunnyMind a răspuns:

Http://software-files-a.cnet.com/......-setup.exe Iti scaneaza el driverele lipsa si tu alegi pe cel de sunet! E gratuit.

4 răspunsuri:
| Λndrei a răspuns:

Uite pe site-ul asta http://www.filehippo.com/software/drivers/ gasesti Realtek.
Daca nu iti merg sau nu te descuri instaleaza-ti Driver Genius si o sa-ti instaleze singur driver-ul cu pricina.

| K0sti a răspuns:

Si cum instalezi tu driverele cand ai mai multe? Ia povesteste-ne si noua ca sa te putem ajuta. Hai sa-ti spun eu cum se face. Cand pe CD ai mai multe drivere, pentru mai multe modele, te duci in "Device manager" > propietati > drivers > si dai update driver. II dai calea unde se afla driverele tale si il lasi sa caute singur si isi va lua driverul care ii trebuie. Simplu. Bafta!

| EcstasyDubstep explică (pentru K0sti):

laughing Da pai am incercat si asa, dar de fapt Windows-ul e praf si trebuie sa-l Reinstalez nu era problema unde cred eu, va multumesc mult oricum happy

| K0sti a răspuns (pentru EcstasyDubstep):

Cu placere. Asta urma sa te sfatuiesc si eu, in caz ca nu mergea nici asa. Era clar ca windows-ul avea probleme.