| Deea852 a întrebat:

Hey! am nevoie sa stiu ceva. la telefonul meu am un card de memorie. la el am primit si un stick in care pui cardul si-l bagi la calculator. dar la mine, calculatorul nu mai recunoaste stikul. nu apare nici pe ecran ca l-am bagat in calculator dar nici in my computer. apare in alta parte. apare la control panel >hardware and sound >devices and printers.si nu ma lasa sa-l deschid.
ce pot sa fac ca sa mearga iar?

2 răspunsuri:
| Scherimuvi a răspuns:

Poate ca nu este bun stikul mai bine nu-l mai bagi in pc

| Deea852 explică:

Pai a mers cam un an stickul apoi deodata nu mai facea conexiunea