| LeonardoDiCapra a întrebat:

Hey! am o problema cu facebook-ul.de la un timp nu imi mai este permis sa postez orice fel de comentariu la paginile facebook.doar la pagini. De ce? Nu am injurat pe nimeni, nu am criticat, si n-am facut nimic rau.
Mentionez ca am si trimis deja 2 instiintari cum ca aceasta este doar o eroare,una chiar azi,dar nu s-a rezolvat nimic.
Mi-am si dezactivat contul, iar apoi l-am reactivat.si tot degeaba!

Răspuns Câştigător
| davidtm a răspuns:

Si eu tot asa am patit.se rezolva singura problema.e temporara. funda?

2 răspunsuri:
| Maciuca_Gabriela_1979 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema astept sa se rezolve de 24 ore... nu stiti cat cat poate sa dura?

| LeonardoDiCapra explică (pentru Maciuca_Gabriela_1979):

Mi-a spus cineva ca poate dura intre 7 zile si o saptamana.