| Marjineanu_Sandra_1997 a întrebat:

Hey! Am o problema.Mi-am cumparat un laptop Lenovo saptamana asta si astazi cind sa intru nu gasesc Wi-fi la mine pe laptop. Adica eu intru jos unde scrie,, rețele" si in rezultat imi scrie acolo doar interneturile cu cablu dar mie imi trebu fara cablu.
Ce sa fac? Cum sa gasesc internet Wifi la mine daca nu scrie nicaieri despre el in laptop...
Ajutati-ma va rog mai repede...
P.S: Am uitat sa va zic ca este Windows 8.1

2 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Activeaza wifi la laptop in sensul ca ai router ce da semnal wifi.

| CPAElites a răspuns:

Ai router wireless?