| denisTiky a întrebat:

Hey, am sa va arat doua produse si am o intrebare pe baza acestor doua:

Placa grafica:

GIGABYTE GeForce GTX 1050 Ti OC 4GB GDDR5 128-bit
Poza:https://4.grgs.ro/......9ae552.jpg

Placa de baza:

Gigabyte B360M DS3H
Poza: https://4.grgs.ro/......a57be0.jpg

>= Intrebare

1 răspuns:
| Anyo1988 a răspuns:

Cred ca ai uitat sa pui intrebarea, insa o sa incerc sa anticipez eu si sa iti ofer 2 raspunsuri laughing 1 daca vrei sa stii daca placa video se poate potrivi cu placa de baza, atunci trebuie sa cauti specificatii despre ambele adica daca placa video este pe pca-expres sau pe ce este, si daca placa de baza are pca expres sau slot pentru placa video dorita de tine. daca este vorba de jocuri, atunci iti recomand sa cauti specificatii despre placa video si sa te asiguri ca are o frecventa cat mai mare de lucru chiar daca placa video este de 512 mb sau 1 GB. GB si astea is pentru a suporta mai multe monitoare de odata, pentru jocuri te intereseaza frecventa la care ruleaza placa video, succes