| Laurre a întrebat:

Hey. Am si eu un Samsung Galaxy Ace si as vrea sa stiu doua chestii..cum se opreste netul dupa nu il mai folosesc si cum as putea activa camera din fata? Please help me!winking

Răspuns Câştigător
| emmyl a răspuns:

Așa oprești netul:
Aplicații› Setări › Wireless și rețele › Rețele mobile › Utilizare pachete de date(debifezi!).
E bine să faci asta, pentru a nu-ți consuma creditul unele aplicații care se conectează la net fără să te întrebe.
Pentru cameră:
- nu știu!

Succes!

| Laurre explică (pentru emmyl):

Multumesc mult! Si stii cumva cum as putea sa imi pun parola (pentru mesaje, fisierele mele, etc.)?

1 răspuns: