| maryusbz a întrebat:

La jocul Pou de pe Android care este acum in top 1, in camera hall la micro cand trebuie sa vorbesti sau? Nu stiu. Am incercat si pe Samsung Galaxy Y, si pe Samsung Galaxy 5, dar nu am reusit bine. Nu stiu cand sa vorbesc. Please Help. Ofer funda! love struck

6 răspunsuri:
| alina是最热 a răspuns:

Eu ii dau apas pe microfn si se face off la urma apas iar si spun o propozitie. dar am observat ca merge numai atunci cund nu se aude nimic pe fundal si la urma astept 10 secunde si repeta el.
succes

| MyleyCyrus10 a răspuns:

Trebuie sa apesi pe microfon

| BeDifferent a răspuns:

Pai si eu il am am lv 10 laughing poti adauga la prieteni doumble_bee.

Ok deci cand microfonul incepe sa se miste[adica se duca fata-spate.] Atunci trebuie sa vb si ceva mai lung...
Dupa astepti putin si apoi vb si el exact ce ai zis tu... E Foarte amuzant laughing. Sper ca te-am ajutat :*
Fundita?; o333

| maryusbz explică (pentru BeDifferent):

Deci cum? In timp ce se duce fata-spate? App eu am lvl 52 si ma cheama PouletzMaryusRo. Iti dau funda daca raspunzi corect.

| maryusbz explică (pentru maryusbz):

Scz lvl 61.

| BeDifferent a răspuns (pentru maryusbz):

Da la mine merge straight face