| FuegoJr a întrebat:

Hey! Am vrut astazi sa imi fac un nou cont pe yahoo si, l-am facut am scris totul si cand dau Register Account ma duce pe pagina de www.yahoomail.com si cand dau sa ma loghez cu contul si parola facuta zice asa: This ID is not yet taken.
Are you trying to register for a new account?

Ma puteti ajuta? Funda :X

Răspuns Câştigător
| Alexxutsa a răspuns:

Si mie mi s`a intamplat la fel. Si am incercat din now si am reusit. big grin Incearca si tuh de mai multe ori. big grin

3 răspunsuri:
| FuegoJr explică:

Am pus totul bine si am incercat de vreo 6-7 ori si nimic! x-(

| FuegoJr explică:

Gata, am reusit! Am incercat pe www.yahoomail.co.uk si acolo a mers sa imi fac cont;) Multumesc si.Nu am cui sa ii dau funda :))

| mihaivs a răspuns:

Nai pus emailul bine