| Carasin a întrebat:

Hey.
Azi am pornit calculatorul și îmi arată scrisul albastru, dar el era alb. Cum rezolv asta că e enervant.

Răspuns Câştigător
| Bizon95 a răspuns:

Apasa pe mufa video de la monitor si din calculator
99% ca ai un fir rupt sau un contact care nu mai face priza bine

3 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Intră la setări adică în Control panel.

| Ineys a răspuns:

Doua capace si-l rezolvi.

Uite aici un tutorial cum sa resetezi tot: https://www.winhelponline.com/blog/reset-window-color-appearance-settings/

Nu te speria, e legat doar de aspect.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cineva a facut misto de tine si a intrat in Control Panel la personalizare si ti-a modificat culoarea fontului. Ce Windows ai?