| Lary23 a întrebat:

Hey! Buna tuturor! Vroiam sa va intreb daca stiti ceva detalii, picanterii ( daca e cazul) legate de PCGARAGE.ro. am vazut ca au preturi bunisoare, insa mi e cam teama sa risc, avand in vedere ca nu am mai cumparat nimic de la ei pana acum! Astept raspunsurile voastre! merci

7 răspunsuri:
| Lary23 explică:

Http://www.pcgarage.ro/......nux-black/ cam asta as vrea sa l cumpar :)) e vorba de multi bani, si ce mi s a parut dubios, e ca pe alte site uri, gen eMag e mai scump! Ce ziceti? Mi e sa nu fie vreo teapa!

| sltlp a răspuns (pentru Lary23):

Nu e teapa. eu am cumparat de la ei, au fost ok, mai putin un lucru nu mi-a placut, livrarea care dureaza cu o zi mai mult decat la eMAG. Am facut cumparaturi total de la ei de cam 3500 lei.
Legat de latpopul tau presupun ca il vrei pentru filme sau photoshop, si nu jocuri, ca nu e prea bine ales pentru jocuri.

| Lary23 explică (pentru sltlp):

Da, ceva de genul! Mi a placut ca are diagonala mare de 17.3" si pentru filme e super..si e bunicel si in rest! Pretul ar fi convenabil, dar am eu asa o teama, ca am citit pe net despre site ul asta si erau si chestii contra! Si am zis sa va intreb pe voi..mai de actualitate! Vad ca toti ziceti de bine happy Va multumesc mult, baieti happy

| Niiiicu a răspuns:

Buna,pai eu pot spune de bine despre ei, iti livreaza produsele repede, curierul e 19 lei, si sunt si buna ca si raport caliitate/pret

| IulianP a răspuns:

E foarte OK magazinul. Eu am produse de vreo 5000 RON cumparate de la ei si nu am avut nici o neintelegere.
Am avut si un produs in garantie care a fost solutionat in perioada legala.
Ce anume vrei sa cumperi de la ei?

| CPR a răspuns:

Este un magazin foarte serios comanda cu incredere.

| littlelogo a răspuns:

Introdu codul voucher-ului PC Garage F7VWWNVD
inainte de finalizarea oricarei comenzi pe www.pcgarage.ro
si obtii imediat o reudcere la produsele din cosul de cumparaturi. ~Voucherul nu expira deci il poti nota pentru a-l avea la indemana la urmatoarea comanda. Spaer sa te ajute :) Bafta la cumparaturi