| RecycleBin a întrebat:

Hey! buna.va rog sa ma ajutati!
am fost in excursie de 2 zile cu sora mea care este in clasa a patra(a terminat)si au facut banchet, au fost jocuri si altele.doamna invatatoare a surorii mele a facut un cd cu poze din cei 4 ani si un film din excursie.cand dau sa il deschid, mi se deschide cu windows media player(filmul)se aude sunetul dar nu se vede imaginea.imi trebuie macromedia? sau vreun program? v-as fi recunoscatoare daca m-ati ajuta. e important.merci muulthappy

4 răspunsuri:
| AudAlbNegru a răspuns:

Dai click dreapta si dai open with siti alegi

| danco a răspuns:

Incearca sa deschizi cu vlc player sau bsplayer.

| LloOlLey a răspuns:

Pai nu stiu. incearca sa instalezi un alt program. spre exemplu BS Player. mie imi merge si la filmaribig grin. n`am treababig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai incearca sa-l deschizi cu alt program si daca tot nu merge verifica da fisierul video este intreg