| anonim_4396 a întrebat:

Hey, ce naiba are unitatea? cand deschid Pc se aude sunetul acela de la unitate foarte incet ca e aprins, dar din cand in cand incepe sa facaa mai tare ca o drujba doar cateva secunde. cand pun mana pe unitate vibreaza e normal ca e aprins, dar cand face ca drujba vibreaza foarte tare pentru cateva secunde. nu stiu prea bine sa explic da sper ca ati inteles ceva Ce are? nu stiti?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E un zgomot nu puternic dar ma deranjeaza, ca imi vine sa ii dau una

| iamy a răspuns:

Verifica coolerul de la sursa...ori e plin de praf ori e dereglat.