| ioanabea95 a întrebat:

Hey happy! cine stie ca ar costa sa decodez un samsng i5510? l-am primit din Germania si trebuie sa-l duc la decodat sad

Răspuns Câştigător
| ZeHelp a răspuns:

Am vazut pe okazii.ro la 25 de lei. Deci ar putea costa minim 25 de lei si maxim 50 de lei. Mie pentru. iPhone 4S nu mi-a luat decat 55 de lei deci nu ar trebui sa fie o problema de pret prea mare, ar trebui sa fie o problema la cat de bine ti-l face persoana respectiva. Ma rog, sper ca te-am ajutat.