| MoonLight7 a întrebat:

Hey! Cum pot afla pe mobil cat trafic mai am, sau cat am consumat? Inafara de *123# (sunt pe Vodafone) pentru ca cand apelez acolo imi arata cat am consumat ieri si ca sa aflu azi trebuie sa astept pana maine...

1 răspuns:
| vlad4game a răspuns:

In primul rand " ca cand " e o cacofonie (va rog eu nu mai faceti Romania de ras) in al doilea rand singura varianta e cu *123# sau du-te la un magaz Vodafone si intreaba acolo sau. treci pe Orange sau cosmotetongue