| lav_8132 a întrebat:

Hey. Cum sa imi stabilesc Opera ca browser?hee hee Am si Internet explorer, si l-am setat pe el ca browser implicit. Dar nu prea isi face treaba. Unde intru sa stabilesc Opera ca browser implicit?happy Dau fundita celui care ma ajutaabatting eyelashes

3 răspunsuri:
| Tiberius a răspuns:

Sau mergi la opera menu -settings-preferences-advanced si bifezi check if...

| MetalBoy10 a răspuns:

Ms, am rezolvat si eu aceasta problema!

| ackky a răspuns:

Contro panel / add or remove programs / set program acces & defaults / Microsoft windows.