| Purcărean a întrebat:

Hey, îmi puteți spune cum pot să conectez keyboard Logitech MX keys sau Mx master 3 la mai multe dispozitive? Adica am nevoie doar de mouse pentru a face trecerile si mai vreau sa stiu cum se conectează tastatura la monitor.
Mulțumesc!

3 răspunsuri:
| stancuprint a răspuns:

Da o cautare pe Google si vei gasi singur raspunsul. Salut!

| Purcărean explică (pentru stancuprint):

Credemă am tot căutat dar doar le prezintă și nu știu cum să fac cu bluettooth de pe calculator

| stancuprint a răspuns (pentru Purcărean):

Simplu trebuie sa ai softul de Bluettoth. Trebuie instalat si ar trebui sa fie o rezolvare.