| Mirela67 a întrebat:

Hey! Intrebare...
Daca la smart Tv cand schimb la telecomanda canalele,in loc sa imi apara canalele, imi apar radio tv si doar daca apas pe numarul canalelor merge, ce sa fac ca atunci cand schimb la telecomanda sa apara canalele fara sa trebuiasca sa apas pe numere?

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sa treci din radio in tv este acelasi buton pe care scrie tv/radio, mai apesi odata pe acel buton si trece in modul tv.

| DoroteeaH a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Iti multumesc si eu, acum îmi rezolv problemahappy

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai putea sa apesi pe butonul de pe telecomandă P care inseamnă programe, si le poti schimba ca si la televizor canalele.Ce marca de tv ai?

| sierra1 a răspuns:

"la smart Tv cand "

cum îl cheamă?

| DoroteeaH a răspuns:

Îmi pare rău, nu ai cum.
Am aceeași "problema" si nu mi-am dat încă seama ce aș putea face in acest sens