| 000MadMAX000 a întrebat:

Hey lume! am si eu o problema, am instalat ultimul windows 8.1 pro si nu imi merge yahoo messenger,dupa ce il instalez se deschide introduc id si parola,se logeaza dupa care imi da crush si nu mai merge deloc nici sa il deschid,am incercat si cu alte setari de compatibilitate si tot nu vrea, care poate fi problema?

2 răspunsuri:
| CinevaNou a răspuns:

Yahoo e naspa dar windows8 e si mai naspa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti da "crush"? Poate Yahoo are o idila de dragoste cu Linux si nu vrea ca Win8 sa afle despre asta.