| Djsssbdkbdodb a întrebat:

Hey! Mă jucam un joc pe telefon. Dintr-o dată, telefonul s-a blocat. Nu mai reactioneaza deloc! Partea ciudata este ca am scos o secunda bateria, chiar daca telefonul nu era oprit si imaginea jocului tot nu a disparut.

3 răspunsuri:
| Superior a răspuns:

Ai scos bateria si jocul blocat inca arata pe ecran? Doamne, iarta-ne, asta e semnul venirii lui Iisus! MNO

| Ivy86 a răspuns:

Scoate bateria și Lasă-l câteva minute fără baterie. După încearcă sa îl pornești. Și eu am mai pățit asa.

| Deyne a răspuns:

Posibil ca jocul pe care l-ai instalat sa aiba virusi. Ai putea sa iti descarci un atinvirus bun sa nu mai ai probleme de genul. Daca display-ul cu imaginea jocului nu dispare, scoate bateria din telefon si lasa-l cateva minute, apoi porneste-l.