| FlorinCiokan a întrebat:

Hey, Nu imi pot accesa yahoo mail, ma pune sa raspund la intrebari gen unchiu favorit dar nu le mai cunosc raspunsurile, Cum pot altcumva sa accesez yahoo mail?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Incearca sa scrii unul din unchii tai. Tu ai dat raspunsul ala cand ti-ai facut contul.

| FlorinCiokan explică:

Crezi ca n-am incercat sa scriu? Am incercat vreo 20 de nume si dupa ce mi l-a blocat 12 ore contul yahoo...

| GabiMihai08 a răspuns:

Daca nu mai stii raspunsurile la cele 2 intrebari...inseamna ca poti sa renunti la acel cont, nu mai ai nicio alta sansa. Mai bine iti faci altul.