| Generalgrevious031 a întrebat:

Hey, stiti o aplicatie care sa blocheze reclamele de pe Youtube cand ma uit la tv?

9 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Trebuie sa platesti daca vrei fara reclame.

| Generalgrevious031 explică (pentru dullcat):

Serios, nu este o aplicatie care sa blocheze reclamele de pe Youtube? Ca deja sunt enervante.

| VoidEternal a răspuns (pentru Generalgrevious031):

Pe tv, nu.

| KovacsB a răspuns:

Yt premium, am de cativa ani.

| Generalgrevious031 explică (pentru KovacsB):

Da, Yt premium ca nu imi permit.

| SuNaM a răspuns:

EXISTA! Download la Youtube Vanced și este ca un Youtube premium gratis. Va trebui sa faci screen mirroring de pe telefon totuși dar vei avea Youtube fără reclame și poți asculta muzica și cu telefonul stins

| VoidEternal a răspuns (pentru SuNaM):

Daca e screen mirroring, nu merge cu ecranul închis. Screen mirroring e practic clonarea display-ului. Poate vrei sa zici că faci cast, dar prin cast, tot aplicația tv-ului rulează. Ai incercat, merge la tine sau?

| SuNaM a răspuns (pentru VoidEternal):

Cu ecranul de la telefon închis. Ba da. Asculți muzica pe Youtube

| MAteiLaAjutat a răspuns:

Nu exista, insa uite o sugestie: ia un laptop, pune adblocker si conecteaza la televizor.