| CravataAlbastra a întrebat:

Ce aplicatie folositi pentru a bloca reclamele de pe Youtube pe telefon? Eu proiectez des Youtube-ul de pe telefon pe TV si sunt foarte enervante reclamele...

16 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Recomand https://play.google.com/......ps/details nu-mi intra reclame

| CravataAlbastra explică (pentru RAY):

L-am descarcat. Acum trebuie sa fac vreo setare ceva la Youtube?

| RAY a răspuns (pentru CravataAlbastra):

Nu,pur simplu cauti Youtube pe google atât

| CravataAlbastra explică (pentru RAY):

Aa pai eu vreau aplicatia originala fara reclame.

| RAY a răspuns (pentru CravataAlbastra):

Nu exista asa ceva decat daca ai premium

suntserios
| suntserios a răspuns:

Am dat 20 lei pe yotube premium si nu mai am probleme

| CravataAlbastra explică (pentru suntserios):

20 de lei sau lunar ai platesti suna asta?

| suntserios a răspuns (pentru CravataAlbastra):

Da

| RAY a răspuns (pentru CravataAlbastra):

O luna ai gratis, poti incerca gratis merita https://www.youtube.com/premium

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Partea cu Vanced funcționează, însă trebuie sa descarci și MicroG de la Vanced și să te conectezi la YouTube Vanced prin MicroG ( o aplicație terța prin care sa te poți conecta la contul google). YouTube original trebuie dezactivat din telefon. De asemenea, am pățit sa nu funcționeze logarea cu MicroG din cauza Chrome ( browser - ul). Înainte de a te loga în vanced, dezactivezi Chrome și YouTube original. Găsești o mulțime de tutoriale pe YouTube.

| DoctorWh0 a răspuns:

YouTube Vanced.
Descarci doua fișiere.apk și le instalezi.
Te loghezi după pe aplicație și gata.

| NonameQWERTY a răspuns:

Eu folosesc YouTube Vanced (YouTube Premium), ai nevoie de rootwinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru NonameQWERTY):

Nu mai dezinforma lumea. Pentru YouTube vanced nu ai nevoie de nici un root. Eu folosesc vanced de 1 an pe telefon fără root.

| DoctorWh0 a răspuns (pentru NonameQWERTY):

Nu neapărat.
Exista versiunea non Root care se poate folosi fara root.
Mai nou au și vanced manager. Instalează atât MicroG cât și YouTube Vanced automat.

| alexalx1234 a răspuns (pentru NonameQWERTY):

Nu ai nevoie de root neaparat. Au pe site si varianta non root

| NonameQWERTY a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu știam de cersia non-root, mi-am instalat prin magisk