| anonim_4396 a întrebat:

Hey tocmai ce mi-am reincarcat extraoptiunea Xpand la cosmote si beneficciez de 75 mb trafic de date.Ce inseamna asta? Adica internet dar cam cat dureaza? Cam cati mb consuma pagina de facebook? Va rog rasp urgent dau funda la primul raspuns bun mersi :*Scuze ca am postat in aceasta categorie dar este cea mai accesata

Răspuns Câştigător
| babyalexa a răspuns:

O pagina de facebook are in jur de 110 kb.Acum depinde si de cate poze ai pe ea.Asta inseamna aproximativ 10 pagini incarcate=1mb.Deci de 75 mb poti incarca aproximativ 750 pagini de facebook.
Acum depinde de ce fel de telefon ai daca face cache sau nu. Numarul de 750 este unul minim, ai putea sa ajungi chiar si la 1000 de pagini.