| diannna38 a întrebat:

acum 1 Luna mi-am bagat windows 7 pe pc dar nu stiu de ce nu imi merge nici un joc pe pc, inainte aveam windows Vista pe 32 biti iar acum am winndows 7 pe 64 biti dar cd-ul cu windows vista nu il mai gasesc.Ma puteti ajuta sa imi mearga jocurile pe windows 7 ce trebuie sa fac in afara sa schimb windowsul?
Componentele PC=ului meu

Placa Video GTX 720 de 2 gb

Processor Intel Pentium 4 de 2.8 GHz

Ram 2 gb

Deci cine ma ajuta sa imi mearga jocurile pe Windows 7 mai mult GTA San Andreas dau funda +vot

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

W pe 64 de biti cu 2 GB de ram? Mdah, meriti un premiu Darwin.