| Anonimus696969 a întrebat:

Hey TPU...Am nevoie de ajutor pentru ca tocmai mi-am instalat windows 7 si nu reusesc sa fac internetul sa mearga.Am instalat toate driverele dar tot nu merge...Internet am printr-un router wireless dar acesta merge deoarece ma conectez la retea cu telefonul mobil si TV. Ce sa fac? crying(

2 răspunsuri:
| z1k a răspuns:

Vezi poate trebuie bagat Macul daca nu stii ce este vezi ca scrie undeva pe router

| Sc0rpi0n30 a răspuns:

Deci, ai putea sa incerci urmatoarele :

1.Sa pui inca o Placa De Retea in calculator si sa iei driver-ul pentru a doua dar, ar trebui sa ai disc sau stick cu driver-ul.

2. Poate este ars slotul si trebuie sa il bagi in altul.

Incearca una din astea doua.