| paul34643 a întrebat:

Youtube a schimbat partea de comments acum mai nou si de cand a schimbat-o nu stiu ce are dar nu cand ii dau reply la cineva mie imi apare ca reply-ul meu exista dar daca intru de pe alt calc sa ude pe alt cont youtube replica mea nu a aparut practic nimeni nu imi vede replicile sad care ar fi problema? ce as putea face? si apropo am facut si cont nou de youtube si tot nu merge

1 răspuns:
| BigCode a răspuns:

Youtube a scapat de comentariile proprii inlocuindu-le cu comentarii in Google+ Nu iti vezi comentariile cel mai probabil din cauza faptului cum sunt sortate (cele mai relevante/cele mai populare etc.).