| givelink a întrebat:

am o întrebare daca duc telefonul/tableta la reparat si am un joc pe el apoi după ce o aduc de la reparat mai am jocul si rămână de unde am rămas sau se șterge?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde de ce probleme are tableta, pentru ca, uneori este nevoie sa se reseteze tot, inclusiv sa se strearga jocurile de pe tableta.
Unele jocuri sunt purtatoare de virusi si de aceea este necesar sa fie sterse si tableta se reformateaza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cand il/o duci la reparat sunt foarte mari sansele sa iti reseteze acolo telefonul/tableta, iar eu de exemplu am ramas doar cu pozele din telefon cand am fost sa il repare.

| Dinica_Andrei_2000 a răspuns:

Salut, depinde ce piesa trebuie schimbata sau daca îi da reset. Imi poti spune de ce ai dus-ola reparat? Pentru a-ti da un raspuns mai clar happy