| Petrican a întrebat:

Daca resetez telefonul, mi se sterge tot ce am facut pe clash of clans? sau doar jocul si cand il reinstalez o iau de unde am ramas....am lvl 42.

Răspuns Câştigător
| LaGGeR1990 a răspuns:

Deci, daca resetezi telefonul se sterge tot. Trebuie sa iti faci un cont de google+ si sa te loghezi cu contul tau la clash of clans. Dupa ce ai facut asta poti sterge jocu, resetezi telefonul', dar "orasul" tau se v-a salva pe cont. De ex. te poti loga cu contul tau la alt telefon fara ca sa nu se piarda nimic.
Funda?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca il resetezi, ti se va sterge tot ce ai instalat pe el, deci si jocurile. Va trebui sa il descarci din nou, si o sa-l joci de la inceput pentru ca ii faci reinstall.

| carlyhalatz a răspuns:

Se sterge totul

| JustMeAlexandra a răspuns:

Da,se sterg.

| anonim_4396 a răspuns (pentru JustMeAlexandra):

Ai facut tu vreo vraja de nu s-a sters?

| Ioan123456789 a răspuns:

Incepi de la inceput