| GAGAbRIRIel a întrebat:

Am o problema cu Google Chrome. Pana astazi il foloseam in fiecare zi. Dar azi, cand l-am deschis mi s-a deschis o fereasta in care scria "Of! Nu mai merge!" Am inchis si deschis pagina, dar tot acelasi mesaj imi aparea. L-am dezinstalat si reistalat de cateva ori si nimic. Acelasi mesaj imi apare in continuare. Stiti ce ar putea fi in neregula?

Răspuns Câştigător
| adryyyyyyyyyy a răspuns:

Si eu patesc la fel de cateva ori pe zi.Este absolut normal...ca sa mearga inapoi apasa pe caseta aia de pe mijlocul paginii (cred ca scrie 'reload' sau 'refresh' sau ceva de genu). Sper ca te-am ajutatwinking

3 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Sa mori tu ca scria "Of! Nu mai merge!"
laughing))

| cristianx a răspuns (pentru unknownn):

Da tinere, chiar așa arată eroarea "Of! Nu mai merge". Dar sunt și erori mai simpatice de atât gen "Hopaa! Google Chrome nu s-a putut conecta...

| unknownn a răspuns (pentru cristianx):

Cred ca au tradus cu google translate.
Eu puneam ceva de genul " aoleu mankati-as! Vezi ca ti-au taiat astia netu ca nu ai platit la timp"