| AllForOneAndOneForAll a întrebat:

Hey tpu.am si eu o intrebare mi-am luat tableta Samsung galaxy tab 2 si am vazut ca are functia de apelare si am incercat de atatea ori sa sun si n-am reusit pana acum am sunat la misto pin apel video si mia raspuns.cum se face ca am reusit.trebuie sa fie compatibil telefonul? ...aceeasi retea? sau sa aiba apel video activat persoana la care vreau sa sun ajutati-ma va rog funda

5 răspunsuri:
| Rockat a răspuns:

Trebuie sa fie o cartela voce ca sa poti vorbi.

| AllForOneAndOneForAll explică:

Eu sunt pe abonament pot sa sun dar nu la toate si alti nu ma pot suna eu am cartela la tableta internet.nu inteleg cum de a mers la persoana aia si la restul nu merge

| Riko_Richardo_1982 a răspuns:

Am aceeasi tableta, Samsung galaxy tab 2, aceasta tableta are 3g, adica poti baga cartela de la telefon si poti suna pe cine vrei normal sau cu apel video, daca ai cartela in ea, poti suna si poti fi sunat, sper ca te-am ajutat.

| TheClassyCat a răspuns:

Trebuie sa ai la abonament si minute voce pentru a utiliza serviciul voce.

| costas84gmc a răspuns:

Trebuie sa fie telefonul compatibil 3G. Binenteles iti trebuie si cartela SIM sau o conexiune la net, ca se pot efectua apeluri si via skype...