| anonim_4396 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy Ace, si am o problema. am incercat in apel video. Adica mi.as fi dorit sa incerc, dar nu gasesc functia apel video. unde pot da? ca sincer, nu gasesc functia asta. big grin

Răspuns Câştigător
| BestOctavian a răspuns:

Du-te Cu Amndoia La Compania De Unde Le-ai Cumparat Sau Suna-i Si Intreaba-i Unde E Camera, E Cel Mai Usor.

7 răspunsuri:
| krysstal a răspuns:

Daca esti pe Orange sua la serviciu clienti si spune-le lor sa-ti activeze functia de apeluri video sau cauta tu pe la *100#, dar chiar daca este activata functia de apel video trebuie neaparat sa ai 3G au 3g+ ca sa-ti mearga pe orice retea(cosmote, voadafone)

| BestOctavian a răspuns:

Trebuie Sa Fie O Optiune Cu 3G, Ai E Apel Video, Si Ca Sa Fi Sigur Ca Are 3G Uita-te In Partea Din Fata A Telefonului(Cu Display-ul)Si Cauta O Camera Video Mica Deasupra Acestuia! Fundabig grin

| darrio2007 a răspuns (pentru BestOctavian):

Eu am Galaxy Mini. Locul pentru camera frontala exista dar camera nu e.Si nici functia in telefon. Poate nici Ace nu are aceasta functie.

| AlExFr3Sh a răspuns:

Amice poate nu are functie de apel video imi cer scuze
ca nu te pot ajuta dar am incercat

| Vlad43 a răspuns:

Nu asta e problema. am camera in fata. dar nu am functia. nu o gasesc. am doar apel video. a si am 3g+

| Vlad43 a răspuns:

Mai am un HTC WILDFIRE, to aceeasi problema, nu gasesc aceasta functie. dau la contacte si aleg pe ineva. si imi apare doar apelare vocala. nu si videa. si cum am spus, si acesta are 3g+ si camera frontala (VGA). am cautat pe sfantul google, dar, nu am gasit nimic.

| BestOctavian a răspuns (pentru Vlad43):

Du-te Cu Amndoia La Compania De Unde Le-ai Cumparat Sau Suna-i Si Intreaba-i Unde E Camera, E Cel Mai Usor.

| morar a răspuns:

Pai aplezi pe cineva dai optiuni si dai functia apel video