| Corina2 a întrebat:

am si eu o intrebare, unde as putea sa gasesc driver pentru camera web delux DLV B503, am venoie urgenta. multumesc anticipathappy

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Ia vezi daca te descurci cu asta!
DETECTOR PENTRU CAMERE WEB
intra aici http://www.vimicro.com/english/product/pc003.htm clik pe ''Download: Detection Tool of Vimicro PC Camera Processors Model without notice'' descarci arhiva zip rulezi programul si iti gaseste driverul automat...si clik download! (ai instalat driver webcam)
Succes!

1 răspuns:
| Corina2 explică:

Iti foarte multumesc, nici nu ma gandeam ca o sa rezolv asa de rapid, multumesc multhappy