| c05m1n3l a întrebat:

Hey TPU.Am si eu o problema de ceva timp.Acum aproximativ o luna cred s-a stricat pc avea o problema cu sunetul mi-am schimbat placa de sunet, totul a fost foarte bine pana cand am reinstalat windows.Am windows 7.Acum banuiesc ca-mi lipseste un driver cand dau Playback devices apare{Headphones si Speaker zice NOT PLUGGED IN ...Acum sa nu-mi spuneti ca nu-mi merg castile sau boxele ca mai am un PC si pe ala merg fara probleme,totusi mai apare ceva acolo S/PFID ala zice ca-i conectat, dar habar n-am ce-i ala.
Funda celui ce gaseste un driver sau o solutie de rezolvare.

Răspuns Câştigător
| EnvyU a răspuns:

Vezi si tu ce firma e placa de sunet si cauta drivere pentru ea, daca nu gasesti cauta realtek ala si daca nici cu ala nu merge incearca sa bagi in mufa de pe placa de baza

2 răspunsuri:
| EnvyU a răspuns:

Ai incercat sa bagi boxele in toate mufele sa vezi daca se intampla ceva? Cauta pe net realtek hd audio drivers.

| c05m1n3l explică (pentru EnvyU):

Am incercat toate mufele...laughing

| EnvyU a răspuns (pentru c05m1n3l):

Vezi si tu ce firma e placa de sunet si cauta drivere pentru ea, daca nu gasesti cauta realtek ala si daca nici cu ala nu merge incearca sa bagi in mufa de pe placa de baza