| DaW a întrebat:

am un fisier dmg, si am setat sa il deschid cu itunes am dat din greseala si acuma tot asa mi se deschide nu pot modifica sa fie cum era inainte sa il deschid cu ce vreau eu sa fie o iconita alba.big grin cum fac sa isi revina Dau Funda ::*

Răspuns Câştigător
| al3xander a răspuns:

Click dreapta pe fisier->Open With...->Choose default program->in fereastra care apare selecteaza programul (daca nu-l gasesti in lista cauta-l cu "Browse")->vezi ca jos sa fie selectat "Always use the selected program to open this cand of file"->OK