| Levaio a întrebat:

Hey TPU!
Am un program care atunci cind il deschid imi zice sa scriu parola catre filelul encryptat. Nu demult l-am descarcat si nu stiu care e parola. Cum pot decrypta un dll file sau macar sa aflu parola?

2 răspunsuri:
| Gabriel123tecu a răspuns:

Pai si mie mi s-a intamplat, dar sa stii cand atunci descarci un program fii atent sa iti dea parola sau cauta in fisierele din program si POATE o sa il gasesti.

Sunt Gabriel... si sper ca ti-a placut

| Levaio explică (pentru Gabriel123tecu):

Am gasit un document in acea arhiva si acolo scrie ca daca vreau parola trebuie sa platesc 150 de dolari. Dar eu am vrut sa deschid intr-un mod acel program fara ca eu sa platesc sa-mi dea parola. Ce ai face tu daca te-ai afla in asa situatie?