| Prundaru_Cristina_2000 a întrebat:

Hey, TPU!
Am un telefon Samsung galaxy j1 si are camera secundara pe partea stanga...problema este ca dupa ce fac poza ea se intoarce ca si cum camera ar fi fost pe partea dreapta...pot sa ii fac ceva sa nu se mai intoarca?
Merci!

2 răspunsuri:
| Horan_Alexa_2000 a răspuns:

La fel patesc si eu si am iPhone5s. Daca reusesti sa aflii, sa ma anunti si pe mine!

| Prundaru_Cristina_2000 explică (pentru Horan_Alexa_2000):

Am reusit ceva...intrii in camera foto, setezi pentru selfie si intrii in setari...acolo o sa gasesti o optiune numita oglindit.dai acolo si gata!