| anonim_4396 a întrebat:

am un televizor Lg ZE.BEUYLJP si un home cinema SAMSUNG HT-TQ25.As vrea sa fac sa se auda sunetul de la tv in boxele de la home cinema.cum sa fac asta?

Răspuns Câştigător
| alexanonimu a răspuns:

Iti trebuie un cablu cu mufa pentru aux asata bine inteles dac au amandoua aux sunt in altex astfel de cabluri sau diferite magazinuri de televizoare etc. fundabatting eyelashes?

1 răspuns:
| Catalin_Alin_1991 a răspuns:

Simplu. Conectezi mufa jack de la sistem ( cea pe care probabil o foloseai inainte la pc ) la mufa tv-ului;-)