| LikeABoy a întrebat:

Hey TPU!
As avea nevoie de putin ajutor.Imi puteti spune ce trebuie sa fac ca sa nu imi mai trimita (Orange) mesaje cu tot felul de concursuri avand in vedere ca nu cred in ele. Doar odata cand nu aveam credit am trimis un mesaj ca sa vad daca chiar e pe gratis (chiar a fost).Dupa acea data nu am mai primit dar dupa o luna primesc zilnic mesaje.sad Please help! Dau funda!:*

P.S: Fara comentarii gen:Nu trimite sms ca te pacalesc bla bla blalaughing Stiu asta deja,yep! Nu va dau funda daca scrieti asta si aveti raspunsul corect. Poate sa fie cat de corect vreti dar daca scrieti si aia, nu primiti funda!

Peace!

Răspuns Câştigător
| mennenspeed a răspuns:

happy sunt la "relatii cu clienti" si acolo bagai in m/a/s/a si zi ca daca mai trimit mesaje cu concursuri te muti pe Vodafone/cosmotehappy Incearca si daca merge funda happy Proprie experientahappy BFT

4 răspunsuri:
| torsi a răspuns:

Suna la ei, si spune-le ca daca nu inceteaza asta cu trimisu' renunti la ei si mergi la Vodafone.
sa vezi cum se potolesc laughing

| LikeABoy explică:

Mersii!laughing

| andrei2012 a răspuns:

Suna la departamentul lor de relatii cu clientii si spune-le ca nu vrei sa mai primesti niciun mesaj cu reclame din partea lor. Eu asa am facut.winking

| Fisk97 a răspuns:

Schimba cartela laughing)winking