| anonim_4396 a întrebat:

HEY TPU! As vrea sa imi cumpar un aparat dar nu ma pot hotari. Care e mai bun dintre Nikon Coolpix L310 si Fujifilm Finepix S2800? Va ro sa ma ajutati.

3 răspunsuri:
| rocket a răspuns:

Eu am Nikon L310, exact modelul asta si sunt super multumita de el. Si e aproape ca un DSLR, avand in vedere faptul ca el, de fapt, este un aparat compact. Mi l-am luat de aici: http://www.one-it.ro/......black.html

| SilviaDulcik a răspuns (pentru rocket):

Intr-adevar, L310 este un SLR si il recomand fata de S2800 din cauza calitatii imaginilor dar daca nu iti trebuie calitate asa de mare si S2800 este mai ieftin atunci cumpara Finepix S2800.

| RedPicture a răspuns:

Nu poti compara un Nikon cu un Fujifilm. Chiar daca sunt mai scumpe Nikon-urile sunt mult mai bune la calitatea imaginii.