| MySergiu a întrebat:

Hey TPU, as vrea sa îmi cumpăr un telefon rezistent la șocuri praf, apa (un telefon de munca pe scurt) și cu performante, ce telefon mi-ati recomanda un top 5 dacă se poate? Dau funda big grin eu m-am gândit la un IHunt Titan P 15000 PRO ce părere aveți despre el e bun de ceva?

4 răspunsuri:
| SingleForOne a răspuns:

Oukitel k10000 pro sau max sau versiunile wp

| VictorHappy a răspuns:

O idee ar fi :
Telefon mobil OUKITEL WP12 Pro (2021), Android 11, 4GB/64GB, Dual SIM 4G, IP68, Face ID/NFC
Sau :
Telefon mobil Blackview BV6600, Dual SIM, 64GB, 4GB RAM, 4G
Sau :
Telefon mobil rezistent iHunt S60 Discovery PRO 2022, Dual SIM, 32GB ROM, 4GB RAM, 4G

Cea mai buna varianta ar fi asta... daca iti perimiti pretul!
Telefon mobil Ulefone Armor 10, Dual SIM, 128GB ROM, 8GB RAM, 5G

Dar si ideea cu IHunt Titan e buna!

| MySergiu explică (pentru VictorHappy):

Da cred ca rămân la OuKitel wp 15 big grin