| RealLWWolf a întrebat:

Hey TPU, as vrea sa instalez aplicatia Xbox pe laptopul meu cu windows 10 Home, doar ca am dezactivat windows update si acum chiar nu-l mai pot activa, am incercat absolut toate metodele dar degeaba, poate ma puteti ajuta voi.

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Poti face si update la cerere, manual.
Daca nu te lasa, atunci ori n-ai drept de administrator, ori Windows-ul nu este inregistrat (legal).

| Wr3nch a răspuns:

Reinstalare de window. Stick + Windows 10 media creation tool. Data viitoare nu opri updateurile.

| Zuzu1991 a răspuns:

Https://www.google.com/search?q=tb+adguard
downloadezi acelasi windows pe care il ai
dai dublu click pe iso si se monteaza
te duci pe setup si faci update la windows fara windows update (iso-ul e practic update-ul)