| neergaby a întrebat:

vineri mi-am cumparat un telefon Nokia lumia 710 si am o problema. Aseara l-am conectat la pc sa ii bag muzica, si aplicatia zune mi-a zis ca are un update, am zis sa ii dau ca poate il imbunatateste. Dar dupa ce a facut acel update mi-a sters aplicatia pentru jocuri Xbox Live, am tot incercat sa o descarc din market dar fara vreo reusita. Io cred ca problema e de la regiune. Prima data am setato pe uk, dar tot degeaba am incercat si pe Romania tot la fel, puteti sa ma ajutati va rog foarte mult? Dau funda la cel care ma ajuta sa rezolv problema!

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Intra la Revenire la setarile din fabrica.

| neergaby explică (pentru darrio2007):

Degeaba! Daca ii dau in urmatoarele 5 minute o dezinstaleaza sistemul...

| neergaby explică (pentru darrio2007):

Iam mai dat un reset din fabrica, si cand mi-a zis sa bag contul am creat un cont pe uk si a mersbig grin

| darrio2007 a răspuns (pentru neergaby):

Imi pare bine ca te-am putut ajuta.Mersi pentru funda.

7 răspunsuri:
| meduzza a răspuns:

Incearca sa ii dai downgrade sa il pui inapoi cum era tongue

| neergaby explică (pentru meduzza):

Nu cred ca merge...

| meduzza a răspuns (pentru neergaby):

Http://dioisme.blogspot.ro/......nokia.html
sau mult mai usor : http://windowsdiscussions.com/how-downgrade-my-nokia-lumia-710-a-2204.html (da in jos si uita-te la video) sau daca vrei scrie pe youtube "cum sa imi dau downgrade la Nokia 710 lumia" si o sa iti apara si in romana cred

| neergaby explică:

Alte solutii, va roghappy