| KiraVonHell a întrebat:

Hey TPU

Aş vrea să-mi schimb telefonul şi optez între un HTC desire C şi un HTC Cha Cha

Eu scriu mesaje, joc jocuri, folosesc internetul şi vorbesc foarte mult la telefon deci vreau sa ţina bateria.

De asemenea vreau ca Androidul sa fie foarte bun şi camera la fel.

Care ar fi mai bun?

1 răspuns:
| LeeHearth a răspuns:

Eu as alege HTC Desire deoarece are tastatura full qwerty si este foarte bun pentru mesaje si sunat..Si pentru jocuri e foarte bun. Am si eu unul si se misca foarte bine nu am probleme cu el si face poze de nota 11. Sper ca te-am ajutat