| Vectra1 a întrebat:

as vrea sa va intreb care windows este cel mai bun pt jocuri (care poate sa mareasca performanta jocurilor ) din punctul vostru de vedere.Dau funda

6 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Windows 7, dupa parerea mea, este cel mai bun pentru jocuri.

| itextrat a răspuns:

Windows 8.1 e mult mai bine optimizat, inclusiv dpdv al jocurilor.

| OtakuShoujo a răspuns:

Pai...Windows 7. Nu stiu despre Vista sau 8. Am avut XP si acum folosesc 7. Se vede diferenta.

| MARIANA1234567890C a răspuns:

E bun si 8 si 7. Eu pe 7 il folosesc acum.

| TotallyMe a răspuns:

Salut! Cel mai bun windows pentru jocuri e windows 7. Este usor de folosit si nu ocupa mai nimic din memoria ram, cum o face 8 sau 8.1.

Sper ca te-am ajutat! Numai bine!