Întrebare recomandată | TeoBizz a întrebat:

Cam am nevoie MARE de ajutor. Am încercat să deschid un document cu Microsoft Word, şi deodată mi s-au schimbat TOATE programele, având la iconiţă imaginea de la Word şi la toate scrie la sfârşit LNK. M-am chinuit juma de oră să remediez, dar n-am reusit. puppy dog eyes

Fundă.

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Incearca un restore cu o zi inainte de schimbarea icon-urilor. Succes!

| TeoBizz explică (pentru Ioandelasal):

Cu un search micut pe google si putina munca, am reusit sa rezolv.laughing Multumesc mult oricum. ^^

| Pisikmic12 a răspuns:

Eu iti zic simcer ca singura varianta este sa iti reinstalezii Windows-ul!

| TeoBizz explică (pentru Pisikmic12):

Neaah, trebuie sa mai fie o varianta.laughing